תיקון ארון הזזה במבשרת ציון

זקוקים לשירות תיקון ארון הזזה במבשרת ציון?

גלגלים בדלתות נשברו וצריך להחליף?

הדלתות בארון הזזה לא זזות, נתקעו, חורקות?

אתם מוזמנים להתקשר אלי ליועץ חינם והצעת מחיר

ולדי: 050-267-5248

סוגי תקלות בארון הזזה

לפני שניגש לסוגי תקלות תחילה יש להבין מהו ארון הזזה.

ארון הזזה הוא – ארון שמתחבות אליו 2 מסילות עליונה ותחתונה ועל המסילות האלה זזות הדלתות בעזרת גלגלים ומובילים. בארונות עם מסילות פנימיות לרוב הגלגלים יהיו למטה ומובילים למעלה ובארונות רחף הפוך. 

כדי לא לגרום לבעיות בארון יש לשמור על סדר בגדים בתוכו, ניקוי מסילות ולא לתרוק חזק את הדלתות. חשוב לציין שרוב התקלות בארון הזזה נגרמות משימוש לקוי אך גם מבלאי של חומרים. לפניכם תקלות נפוצות בארונות הזזה:

  1. דלתות חורקותדלת שחורקת כשמזיזים אותה כדי לפתוח את הארון, זהו סימן שאחד הגלגלים נשבר המשך שימוש בדלת יוביל לשחיקה של המסילה.
  2. מדפים נופליםמדפים שלא מחזיקים ונופלים ביחד עם הבגדים, זהו מצב בו דפנות הארון התרחבו ויש צורך לצמצם את המרווח בינהם כדי לפתור את התקלה.
  3. מגירות לא נפתחותמגירות שקשה לפתוח או שהן צונחות למטה ונתקעות בלי יכולת להוציא מהן דבר, במצב כזה יש להחליף את המסילות ולתקן את מקור הבעיה.
תיקון ארון הזזה במבשרת ציון
החלפת מוביל עליון

אפשרויות תיקון לארונות הזזה

לכל ארון תקול יש דרגות תיקון, לפעמים זה רק משהו קטן ולפעמים צריך להחליף את כל הדלתות והפירזול כדי לפתור את הבעיה. אך אל דאגה כל ארון הזזה אפשר לתקן ולהחזירו למצב תקין לחלוטין כמו חדש. לפניכם אפשרויות תיקון נפוצות:

  1. תיקון נקודתיתיקון נקודתי כולל הגעה לבית הלקוח איטור של הבעיה ותיקון שלה על ידי החלפת גלגל, כיוון דלתות, החלפת מנגנון או ישור מסילה.
  2. שידרוג מנגנוניםתיקון זה כולל הגעה לבית הלקוח והחלפת כל הגלגלים/מנגנונים בכל דלתות הארון וכיוון דלתות.
  3. תיקון מקיףתיקון מקיף כולל הגעה לבית הלקוח והחלפת כל הפרזול של דלתות הזזה כמו מסילות מנגנונים עליונים וגלגלים תחתונים.
  4. החלפת דלתותתיקון זה כולל הגעה של פעם ראשונה לבית הלקוח כדי לקחת מידות וגעה נוספת כדי להתקין את הדלתות החדשות כולל מסילות ומנגנונים ופינויי שי הדלתות הישנות.

מה המחיר לתיקון ארון הזזה

סוג ארון מחיר עבודהזמן עבודה
שתי דלתות הזזה 250-300 ₪ 30-60 דקות
שלוש דלתות הזזה 300-350 ₪ 45-60 דקות
ארבע דלתות הזזה  300-400 ₪60-90 דקות

סרטון הדגמה של תיקון ארון הזזה במבשרת ציון

תיקון ארונות במבשרת ציון עם ולדי ארונות

היי שמי ולדי אני נגר מקצועי ומומחה לתיקון ארונות הזזה, אני נותן שירות במבשרת ציון והסביבה, יש לי ניסיון רב שנים בתחום הנגרות, יש לי מלאי גדול של מסילות ומנגנוני הזזה שאני יודע להתאים לכל סוגי הארונות על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור הארונות שלכם. להזמנת שירות וקבלת הצעת מחיר תוכלו לפנות אליי ישירות בטלפון 050-267-5248

לקוחות מרוצים

סרטוני הדגמה

ניווט לכל המידע שהיה בדף

ארון הזזה נתקע

ארון הזזה נתקע

ארון הזזה נתקע ארונות הזזה ידועים כארונות שנוחים לאחסון בגדים בחדרי שינה של רובנו. אך לפעמים יש מצב לא נעים שארון הזזה נתקע פתאום ואי

קרא עוד »
פירוק והרכבה של ארון

פירוק והרכבה של ארון

פירוק והרכבה של ארון רוצים לעשות שינוי בעיצוב הבית?מחפשים שירותי פירוק והרכבה של ארון? הגעתם בדיוק למקום הנכון לכך! אנו ב-ולדי ארונות מספקים שירותי פירוק,

קרא עוד »
פירוק ופינוי ארון

פירוק ופינוי ארון

פירוק ופינוי ארון עוברים דירה בקרוב? שיהיה בשעה טובה! אם אתם מוצאים את עצמכם מסתכלים על הארון הענק בפינה ולא יודעים מאיפה להתחיל – בדיוק בשביל

קרא עוד »
מנגנון לדלת הזזה

מנגנון לדלת הזזה

מנגנון לדלת הזזה מנגנון לדלת הזזה הוא בעל משמעות רבה ובלעדיו לא היינו מסוגלים לפתוח את הדלת מבלי שהיא תיפול עלינו  – מה קורה שצריך להחליף

קרא עוד »

תיקון ארונות הזזה בפריסה ארצית

חץ

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ?
מלא/י פרטים: 

או חייג: 050-267-5248

חץ