איך מרכיבים ארון הזזה

רוצים להבין איך מרכיבים ארון הזזה?

רוצים לראות סרטון הדגמה?

אתם מוזמנים להתקשר אלי ליועץ חינם והצעת מחיר

ולדי: 050-267-5248

מה ההבדל בין הרכבת ארון הזזה לארון עם דלתות רגילות?

מקובל לחשוב שארונות הזזה קשה להרכיב לעומת ארונות פתיחה, בדיוק בגלל זה לא כל איש טכני ירצה לקחת על עצמו עבודה שכזאת. כדי להרכיב בצורה תקינה ארון הזזה דרוש ניסיון מקדים וגם שיטות עבודה נכונות. ישנם מספר הבדלים בולטים של הרכבת ארון הזזה לעומת ארונות רגילים והם:

  1. שיטת הרכבהארון עם דלתות רגילות אפשר להרכיב בשתי שיטות עמידה ושכיבה, ארונות הזזה יש להרכיב אך ורק בעמידה בגלל שבארון הזזה לא כל הדפנות באותו הרוחב.
  2. דלתות כבדותבדרך כלל בארונות הזזה הדלתות מאוד כבדות לעומת דלתות פתיחה רגילות לכן אם אין ניסיון דרוש לכך יהיה מאוד קשה להתקין את הדלתות לבן אדם אחד.
  3. פרזול שונהאם בארונות פתיחה ישנם צירים שתופסים את הדלתות אז בארונות הזזה יש מנגנוני הזזה ומסילות שתופסים את הדלתות.
איך מרכיבים ארון הזזה
התקנת דלתות בארון הזזה

על מה חשוב לשים לב כשמרכיבים ארון הזזה?

ארונות הזזה קשה להרכיב כבר בטח שמעתם, אך כמובן שזאת לא משימה בלתי אפשרית. כמרכיב ארונות הזזה מקצועי אני מוכן לשתף את הדקויות שיש לשים אליהן לב כאשר מרכיבים ארון הזזה.

  1. פילוסהחלק הכי קריטי הוא לפלס את הארון לפני שמרכיבים את גב הארון. אם הארון לא יהיה מפולס כמו שצריך הדלתות לא ישבו טוב על המסילות ולא יסגרו עד הסוף.
  2. מסילותיש להתקין את המסילה התחתונה בצורה נכונה כך שהדלתות לא יוכלו לרדת ממנה, כמו כן יש להתקין תומך בין המסילה לרצפה כדי שתחתית הארון לא תקרוס בגלל משקל הדלתות.
  3. מנגנוני הזזהיש מגוון רחב של מנגנוני הזזה, ישנם כאלה שחזקים כמו ברזל וישנם סוגים מאוד שבירים, יש לשים לב כאשר משחילים את הדלתות לתוך המסילות שהמנגנונים נכנסים בדיוק לפס שלהם אחרת הגלגלים עלולים להישבר. במידה ומשהו נשבר בעת הרכבת תוכלו להזמין ששירות של תיקון ארון הזזה מקצועי אצלנו בולדי ארונות.
איך מרכיבים ארון הזזה
התקנת מסילות בארון הזזה

שלבי הרכבת ארון הזזה

כדי להצליח במשימה לא פשוטה כמו הרכבת ארון הזזה יש לבצע את העבודה בצורה מסודרת שלב אחר שלב:

שלב ראשון – הרכבת של שלד הארון, צריך לחבר בעזרת מנעולים את המדפים הקושרים לדפנות הארון. יש לעשות זאת תוך שמירה על האיזון של הארון כדי שלא יפול.

שלב שני – פילוס וחיבור גב הארון, כדי שהארון יהפוך ליציב יש למסמר את גב הארון בעזרת רובה סיכות או מסמרים. יש לעזות זאת רק לאחר שהארון מפולס.

שלב שלישי – התקנת מסילות, יש לחבר את המסילה העליונה ואת המסילה התחתונה כמו גם את הספולרים. יש לעשות זאת בצורה ישרה כדי שהדלתות יזוזו בצורה תקינה.

שלב רביעי – חיבור מדפים, יש להכניס את כל מדפי הארון, מוט טלייה ומגירות. חשוב לעשות זאת רק כאשר הארון ממוקם במקום המיועד, אין להזיז את הארון כאשר המדפים עליו.

שלב חמישיהתקנת דלתות, יש להכניס את הדלתות בצורה זהירה לתוך המסילות ולכוון את מנגנוני הזזה. יש לשים לב שהמנגנונים תקינים כדי למנוע בעיות בעתיד.

סרטון הדגמה איך מרכיבים ארון הזזה בצורה מקצועית

איך מרכיבים ארון הזזה? ולדי ארונות

היי שמי ולדי, אני נגר מקצועי! ההתמחות שלי בארונות הזזה, אני מפרק מרכיב ומתקן את כל סוגי הארונות, לא פעם פונים אליי לקוחות שלאחר מעבר דירה המובילים לא הרכיבו טוב את הארונות או שבכלל לא הרכיבו בגלל תירוצים בסגנון ״הארון ישן מידי״, ״זה לא יכנס פה בגובה״, ״הרצפה עקומה״ וכו׳.

כמובן שכל התירוצים האלו הם שטויות במיץ עגבניות. שורה תחתונה כל ארון אפשר להרכיב כל מה שדרוש לכך זה ניסיון. אני נותן שירות בפריסה ארצית כל יום באזור אחר, לקבלת הצעת מחיר והזמנת שירות תוכלו לפנות אליי ישירות בטלפון 050-267-5248 ישמח לעמוד לשירותכם.

לקוחות מרוצים

עבודות לפני ואחרי

פירוק ארון לפני
דלתות הזזה לארון אחרי
פירוק ארון לפני
תיקון ארונות הזזה אחרי

סרטוני הדגמה

ניווט לכל המידע של הדף

החלפת מסילות בארון

החלפת מסילות בארון

החלפת מסילות בארון ארונות עם דלתות הזזה נחשבים לנוחים יותר לשימוש, בנוסף ארונות אלו נותנים תחושת של יוקרה אצלכם בחדרי השינה. השימוש בארונות אלו באמת

קרא עוד »
מתקין רהיטים

מתקין רהיטים

מתקין רהיטים בעולם העכשוי יותר ויותר אנשים עוברים לקנות מוצרים שונים דרך האינטרנט, כך גם קניית רהיטים ברשת הפכה לפופולרית בשנים האחרונות. זאת בגלל המחירים

קרא עוד »
תיקון דלת מיקרוגל

תיקון דלת מיקרוגל

תיקון דלת מיקרוגל דלתות מיקרוגל הן פריט מאוד פופולרי בבתים הישראלים וזאת  בזכות היתרונות הרבים של הארונות: הם נוחים, בעלי מראה אסתטי ונקי ושקטים. ובכל זאת לעיתים

קרא עוד »
העברת ארון מחדר לחדר

העברת ארון מחדר לחדר

העברת ארון מחדר לחדר לא פעם עולה הצורך לעשות שינויים כאלה ואחרים בתוך הבית/דירה, בין אם זה בעקבות תינוק שרק נולד וצריך לפנות חדר, כדי

קרא עוד »
החלפת גלגלים בארון

החלפת גלגלים בארון

החלפת גלגלים בארון לפעמים קורה שדלתות של ארון הזזה לא עובדות בצורה תקינה, כדי להבין למה זה קורה צריך להבין איך בעצם הדלתות עובדות. לכל

קרא עוד »
הרכבת מטבח לילדים

הרכבת מטבח לילדים

הרכבת מטבח לילדים יש שלב כזה שכל ההורים עוברים, כשהילד או הילדה חולמים להיות המאסטרשפים הבאים של ישראל))) כמובן שלצורך השגת מטרה שכזאת, דבר ראשון

קרא עוד »
תיקון דלתות הזזה לארונות

תיקון דלתות הזזה לארונות

תיקון דלתות הזזה לארונות התעוררתם בבוקר, נעמדתם מול הארון וגיליתם שהוא לא נפתח? או שקשה לכם להזיז את הדלת על הציר? ארונות הזזה הן בהחלט מוצר פופולרי

קרא עוד »

הרכבת ארון בפריסה ארצית

חץ

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ?
מלא/י פרטים: 

או חייג: 050-267-5248

חץ