איך מרכיבים ארון הזזה

רוצים להבין איך מרכיבים ארון הזזה?

רוצים לראות סרטון הדגמה?

אתם מוזמנים להתקשר אלי ליועץ חינם והצעת מחיר

ולדי: 050-267-5248

מה ההבדל בין הרכבת ארון הזזה לארון עם דלתות רגילות?

מקובל לחשוב שארונות הזזה קשה להרכיב לעומת ארונות פתיחה, בדיוק בגלל זה לא כל איש טכני ירצה לקחת על עצמו עבודה שכזאת. כדי להרכיב בצורה תקינה ארון הזזה דרוש ניסיון מקדים וגם שיטות עבודה נכונות. ישנם מספר הבדלים בולטים של הרכבת ארון הזזה לעומת ארונות רגילים והם:

  1. שיטת הרכבהארון עם דלתות רגילות אפשר להרכיב בשתי שיטות עמידה ושכיבה, ארונות הזזה יש להרכיב אך ורק בעמידה בגלל שבארון הזזה לא כל הדפנות באותו הרוחב.
  2. דלתות כבדותבדרך כלל בארונות הזזה הדלתות מאוד כבדות לעומת דלתות פתיחה רגילות לכן אם אין ניסיון דרוש לכך יהיה מאוד קשה להתקין את הדלתות לבן אדם אחד.
  3. פרזול שונהאם בארונות פתיחה ישנם צירים שתופסים את הדלתות אז בארונות הזזה יש מנגנוני הזזה ומסילות שתופסים את הדלתות.
איך מרכיבים ארון הזזה
התקנת דלתות בארון הזזה

על מה חשוב לשים לב כשמרכיבים ארון הזזה?

ארונות הזזה קשה להרכיב כבר בטח שמעתם, אך כמובן שזאת לא משימה בלתי אפשרית. כמרכיב ארונות הזזה מקצועי אני מוכן לשתף את הדקויות שיש לשים אליהן לב כאשר מרכיבים ארון הזזה.

  1. פילוסהחלק הכי קריטי הוא לפלס את הארון לפני שמרכיבים את גב הארון. אם הארון לא יהיה מפולס כמו שצריך הדלתות לא ישבו טוב על המסילות ולא יסגרו עד הסוף.
  2. מסילותיש להתקין את המסילה התחתונה בצורה נכונה כך שהדלתות לא יוכלו לרדת ממנה, כמו כן יש להתקין תומך בין המסילה לרצפה כדי שתחתית הארון לא תקרוס בגלל משקל הדלתות.
  3. מנגנוני הזזהיש מגוון רחב של מנגנוני הזזה, ישנם כאלה שחזקים כמו ברזל וישנם סוגים מאוד שבירים, יש לשים לב כאשר משחילים את הדלתות לתוך המסילות שהמנגנונים נכנסים בדיוק לפס שלהם אחרת הגלגלים עלולים להישבר. במידה ומשהו נשבר בעת הרכבת תוכלו להזמין ששירות של תיקון ארון הזזה מקצועי אצלנו בולדי ארונות.
איך מרכיבים ארון הזזה
התקנת מסילות בארון הזזה

שלבי הרכבת ארון הזזה

כדי להצליח במשימה לא פשוטה כמו הרכבת ארון הזזה יש לבצע את העבודה בצורה מסודרת שלב אחר שלב:

שלב ראשון – הרכבת של שלד הארון, צריך לחבר בעזרת מנעולים את המדפים הקושרים לדפנות הארון. יש לעשות זאת תוך שמירה על האיזון של הארון כדי שלא יפול.

שלב שני – פילוס וחיבור גב הארון, כדי שהארון יהפוך ליציב יש למסמר את גב הארון בעזרת רובה סיכות או מסמרים. יש לעזות זאת רק לאחר שהארון מפולס.

שלב שלישי – התקנת מסילות, יש לחבר את המסילה העליונה ואת המסילה התחתונה כמו גם את הספולרים. יש לעשות זאת בצורה ישרה כדי שהדלתות יזוזו בצורה תקינה.

שלב רביעי – חיבור מדפים, יש להכניס את כל מדפי הארון, מוט טלייה ומגירות. חשוב לעשות זאת רק כאשר הארון ממוקם במקום המיועד, אין להזיז את הארון כאשר המדפים עליו.

שלב חמישיהתקנת דלתות, יש להכניס את הדלתות בצורה זהירה לתוך המסילות ולכוון את מנגנוני הזזה. יש לשים לב שהמנגנונים תקינים כדי למנוע בעיות בעתיד.

סרטון הדגמה איך מרכיבים ארון הזזה בצורה מקצועית

איך מרכיבים ארון הזזה? ולדי ארונות

היי שמי ולדי, אני נגר מקצועי! ההתמחות שלי בארונות הזזה, אני מפרק מרכיב ומתקן את כל סוגי הארונות, לא פעם פונים אליי לקוחות שלאחר מעבר דירה המובילים לא הרכיבו טוב את הארונות או שבכלל לא הרכיבו בגלל תירוצים בסגנון ״הארון ישן מידי״, ״זה לא יכנס פה בגובה״, ״הרצפה עקומה״ וכו׳.

כמובן שכל התירוצים האלו הם שטויות במיץ עגבניות. שורה תחתונה כל ארון אפשר להרכיב כל מה שדרוש לכך זה ניסיון. אני נותן שירות בפריסה ארצית כל יום באזור אחר, לקבלת הצעת מחיר והזמנת שירות תוכלו לפנות אליי ישירות בטלפון 050-267-5248 ישמח לעמוד לשירותכם.

לקוחות מרוצים

עבודות לפני ואחרי

פירוק ארון לפני
דלתות הזזה לארון אחרי
פירוק ארון לפני
תיקון ארונות הזזה אחרי

סרטוני הדגמה

ניווט לכל המידע של הדף

מתקין רהיטים

מתקין רהיטים

מתקין רהיטים בעולם העכשוי יותר ויותר אנשים עוברים לקנות מוצרים שונים דרך האינטרנט, כך גם קניית רהיטים ברשת הפכה לפופולרית בשנים האחרונות. זאת בגלל המחירים

קרא עוד »
הרכבת ארון 4 דלתות

הרכבת ארון 4 דלתות

הרכבת ארון 4 דלתות יכולה ללא ספק להיות משימה מורכבת שלא כל אחד יצליח לבצע בצורה מקצועית. כדי להרכיב ארון נכון דרוש ידע בנגרות, חוש

קרא עוד »
תיקון מגירות בארון

תיקון מגירות בארון

תיקון מגירות בארון כיום יש מגוון ענק של סוגי ארונות שונים – חלק גדול מהם מגיע עם מגירות שמסייעות לנו לשמור על הסדר של הבגדים

קרא עוד »
תיקון צירים לארון

תיקון צירים לארון

תיקון צירים לארון – סוגי תקלות נכון להיום ישנם שני סוגי ארונות עיקריים והם: ארונות הזזה וארונות עם דלתות פתיחה. הבעיות העיקריות בארונות מסוג הזזה,

קרא עוד »
נגר לארון הזזה

נגר לארון הזזה

נגר לארון הזזה אם הגעתם לדף זה סימן שיש לכם שני בעיות, הראשונה היא בארון הזזה שלא עובד והשנייה היא למצוא נגר שיכול לעזור לכם

קרא עוד »
דלת הזזה תקועה

דלת הזזה תקועה

דלת הזזה תקועה או חורקת? מה עושים? למי לא קרה שפתאום בלי שום הודעה מוקדמת דלת הזזה של  הארון נתקעת. זה מאוד מבאס במיוחד כשזה מונע גישה

קרא עוד »
תיקון דלת הזזה לשירותים

תיקון דלת הזזה לשירותים

תיקון דלת הזזה לשירותים דלתות הזזה הינם דלתות היושבות על מסילות ונעות לרוחב הקיר ומהוות פתרון נהדר לחללים קטנים או חללים עם בעיות נגישות. בשנים

קרא עוד »

הרכבת ארון בפריסה ארצית

חץ

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ?
מלא/י פרטים: 

או חייג: 050-267-5248

חץ