איך לתכנן את הארונות בבית ולנצל היטב את החלל הפנוי?

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

לקוחות מרוצים

עבודות לפני ואחרי

תיקון ארונות הזזה לפני
תיקון ארונות הזזה אחרי
פירוק ארון לפני
דלתות הזזה לארון אחרי
פירוק ארון לפני
תיקון ארונות הזזה אחרי
פירוק מזנון לפני
הרכבת מזנון אחרי
איך לתכנן את הארונות בבית

תכנון נבון של הארונות יאפשר ארגון וסדר גם בבתים קטנים ועמוסים בציוד

בבואכם להחליט איזה ארון יתאים לכם, בין אם לאחסון של פריטי הלבוש, הנעליים או אפילו לצורך מזווה עם מוצרי מזון יבשים, אתם בוודאי מתלבטים לגבי סוג הארון שיתאים למשימה. ההחלטה בין כמות הדגמים של הארונות שבוודאי תראו באינטרנט – עלולה לבלבל. חשוב לעשות סדר בין דגמים שקיימים בשוק ולנסות להבין כיצד משלבים בין ארון פונקציונלי ש"עושה את העבודה", לבין מראה אסתטי שמאפשר היטמעות של הארון במתחם שבו הוא מוצב, בצורה שתוסיף יופי לחדר ותסייע להשגת מראה מעוצב ונעים יותר לעין.

האם כדאי להציב ארון בכל חדר או להקים חדר ייעודי לאחסון בגדים?

הבחירה בין התקנת ארון בכל אחד מחדרי השינה בבית, לבין הקמת חדר ארונות שיכיל את כל הבגדים ופריטי ההנעלה של הדיירים, מעסיקה את כל מי שעובר דירה ובעיקר אלו שנכנסים לדירה חדשה ומנסים להבין מהי חלוקת החללים החכמה ביותר. ההתאמה לצרכי הדיירים צריכה להיות מיטבית ולכן לכל אחד מהאנשים שמתגוררים בבית, צריך להיות מספיק "ספייס" לעצמו, אך לא תמיד ניתן לאחד בין כל הארונות של בני המשפחה ולכן צריך לחשוב היטב, איזה דגם של ארון יעניק את פתרון האחסון והאסתטיקה הנכון ביותר.

חדר משותף לארונות – לא רק בבתים גדולים

טעות לחשוב שחדר ייעודי לארונות, יתאים אך ורק לבתים ענקיים: דווקא בבתים קטנים הוא יכול לתת מענה נהדר ולאפשר התמקדות בבחירה של ריהוט מעוצב אחר בחדרי השינה עצמם. כאשר יש יותר מקום למיטה, לשולחן כתיבה או לרהיטים אחרים – ייתכן שזה דווקא יהיה טוב יותר בשגרת החיים של הדיירים, בעיקר אם מספר החדרים בבית אכן מאפשר לכל אחד מהם לקבל חדר משלו. אם בכל זאת תעדיפו שלכל חדר שינה יוקצה הארון "שלו", כדאי לבדוק איזה דגם של ארון יתאים לכל חדר ולא לרכוש באופן מיידי ארונות תואמים לכל החדרים בו זמנית.

ארונות הזזה חוסכים מקום רב בחדר ומאפשרים הכנסת רהיטים נוספים

היתרון הבלתי מעורער של ארונות עם דלתות הזזה, הוא בעובדה שהם חוסכים מקום בצורה משמעותית: הדלתות שלהם אינן נפתחות כלפי חוץ אלא זזות ימינה ושמאלה, מכאן שעומקו של הארון הוא מקסימום המקום שהוא יתפוס, ביחס ליתר הרהיטים בחדר. אין צורך "להשאיר מקום ריק" אל מול הארון, כדי לאפשר את פתיחת הדלתות החוצה, פשוט כיוון שהן לא נפתחות בדרך הזו. ניתן בהחלט לייצר אחידות במראה בכל הבית ולבחור ארונות מדגם זהה בכל החדרים עם חזית זהה בכולם, אך מומלץ לרכוש ארונות כאלה בהתאמה אישית, כלומר להזמין מנגר מקצועי ארון המותאם לכל חדר לפי מידותיו. את החלוקה הפנימית של הארון למדפים ולמגירות, תוכלו לבצע ספציפית עבור האנשים שישתמשו בארון ובכך לאפשר את הניצול המיטבי של הארון, הן מבחינה פנימית בהיבט האחסון והן כחלק מהריהוט העיקרי בבית – אך כזה שתופס מינימום מקום.
חץ

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

חץ